SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR?

Mücbir bir sebep olmadıkça saat 12:00'ye kadar verilen tüm siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürün kargoya verildikten sonra, ürünün elinize ulaşması kargo firmasının bulunduğunuz İlçeye varış süresine göre değişiklik gösterebilir.

SİPARİŞİMDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse müşteri temsilcilerimizle irtibata geçip siparişinizde değişiklik veya iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya verilen ürün/ürünler için değişiklik yapılamamaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI NELERDİR?

İade ve Değişim işlemleri sadece tarafımızdan kaynaklı kusurlar için geçerlidir. Bu hususlara uymayan (kokusu beğenilmeyen ürün gibi) ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilmeyecektir. Kabul edilen ürünlerinse gönderiminde ürün muhafazasından gönderici sorumludur. Tarafımıza hasarlı ulaşan ürünlerin değişim veya iadesi yapılmadan geri gönderilecektir. Bu hakkın kullanılabilmesi için işlem süresi 14 iş günüdür. 

Müşteri ilişkilerimizle irtibata geçerek vaya info@olailon.com adresine mail atarak değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Ürünler kargo teslim alınırken firma çalışanı yanında kontrol edilmelidir. Teslim alındıktan sonra zarar gördüğü beyan edilen ürünler için değişim veya iade işlemi yapılmayacaktır.

İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYECEK MİYİM?

İade veya değişimi onaylanan ürün/ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan ödenir. Karşı ödemeli gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

ÜCRET İADESİ NE ZAMAN YAPILIR?

İade talebiniz onaylandıktan sonra yapmış olduğunuz toplam ödeme üzerinden kargo gönderim bedeli kesintisi hesaplanarak banka hesabınıza ücret iadesi 14 gün içerisinde yapılır ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz. İadenin hesabınıza yansıması bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 1-2 hafta sürebilir. Bu süreç bankanın uyguladığı genel bir süreç olup olailon.com'un müdahale hakkı bulunmamaktadır. İade işlemlerinizdeki sorun ve gecikmeler için bankanızla irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Yukarı

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi