2020 yılında küçük bir atölyede hobi olarak başladığımız beton objelerimizin mumla buluşması bizi çok heyecanlandırmıştı. Ufak satışlarla büyük beğeniler toplamanın verdiği motivasyonla ürünlerimizi çevrim içi mağazalarda daha fazla kitleye ulaştırabilmek için bu yola koyulduk.

Misyon ve vizyonumuzu geliştirerek tasarımlarımızı hayata geçirmeye devam ederken, çevre dostu ve sürdürülebilir ürünleri kullanarak insana ve doğaya katkı sağladık. Sağlamaya da devam ediyoruz. Tasarımlarımızı konuşturan sloganlarımızla, soft ve bir o kadar yaratıcı kombinasyonlar yaratarak sektöre yön veren bir dekoratif mum markası olduk. Kaliteden ödün vermeden memnuniyeti sağlamaksa en büyük arzumuz.

Türkiye'nin her bir iline verdiğimiz hizmet, bir yerlerde sizinle aynı ortamda bizden bir parça olmasının verdiği keyif gerçekten inanılmaz.

Beğeneceğinizi umarak ürünlerimizi size sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Herhangi bir sorun, öneri veya görüşünüz varsa bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Sizlerle iletişimde olmaktan büyük mutluluk duyarız.

olailon Ailesi.
Yukarı

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi